אירועים בטבע

כיום כבר כולם יודעים שהאווירה של האירוע, המקום בו הוא מתנהל וצורות הארגון ישפיעו על החוויה של המארגנים עצמם ושל האורחים כאחד. על מנת להפוך את האירוע למשהו מיוחד, על מנת ליהנות מתפאורה טבעית שאין לה תחליף, על מנת להתנתק מההמולה של העיר, מהעשן, מהריחות, אין כמו לקיים אירועים בטבע.

חושבים פתוח, נהנים בטוח

רבים שואלים את עצמם אילו מן אירועים ניתן לקיים בטבע. האם זה מתאים לאירועים קטנים? האם זה מתאים לאירועים עם מוזמנים רבים? לחתונות? בריתות? בר מצווה מיוחדת? למעשה, עם ארגון ונכון ובחירה במיקום ראוי לשמו, אפשר לקיים בטבע כמעט כל אירוע. מעטים האנשים שיעדיפו לחגוג במקום מחניק, עם עיצוב אפור, על פני גן אירועים מרהיב, טובל בירק.

כאשר מנסים לברר ממה אנשים נהנים, מדוע הם סבורים שגן אירועים בטבע מספק את האווירה שהם מחפשים, לא קשה לקלוט את התשובה. התחושה של הפתיחות, האווירה החופשית והמשוחררת, עם השקיעה או לאור הכוכבים, עם הרוח המלטפת והמוזיקה שמתנגנת ברקע אי אפשר לפספס. כאשר חושבים פתוח – נהנים בטוח.

רחוק מההמולה, קרוב לטבע

ארגון של אירועים בטבע מצריך תשומת לב לבחירה במיקום הנכון. דבר חשוב הוא שיהיה זה מקום שמספק אווירה כפרית, טבעית, ירוקה ומושכת. גן אירועים שרוצה באמת לספק את התחושה המיוחדת יוביל את האורחים והמוזמנים למקום רחוק מההמולה העירונית. כדאי לדעת שדבר זה יכול להתקיים לאו דווקא במרחק נסיעה משמעותי. כל מה שצריך הוא מיקום אסטרטגי, עם עיצוב משביע רצון.

מלבד מציאותו של גן אירועים עם אווירה טבעית ממש, חשוב לדאוג שכל המרכיבים החשובים יהיו שם:

  • חשוב שעיצוב רחבת הריקודים יהיה מושך ומלהיב.
  • חשוב שקבלת הפנים תהיה איכותית, מפנקת ומזמינה.
  • חשוב שתהיה חניה מסודרת, עם סימון מתאים וסדרנים.
  • חשוב שעיצוב אזורי הישיבה יהיה נכון ושסידור השולחנות יהיה מאורגן לעילא.
  • חשוב שהתאורה, המוזיקה והאפקט הכולל יעשו שמח וכי הכל יהיה במינון הנכון, עם שילוב ירוק וניחוח טבעי ראשוני.
  • מלבד האווירה השלווה, ללא המולה חיצונית וסואנת, יש כמובן חשיבות גם לארגון הארוחה, התפריט וכל הכיבודים. כאשר עושים זאת נכון, כל המרכיבים משתלבים לכדי אירוע מושלם וחוויה מיוחדת.

חוויה שלוקחים הלאה

אם יש אלמנט מרכזי שמבדיל בין אירוע מיוחד, טבעי ושונה ולבין אירוע שהוא אחד מני רבים הוא הזיכרונות שלוקחים הלאה. כאשר מארגנים אירועים בטבע, בטעם טוב ועם ארגון מוקפד, מקבלים ללא ספק מזכרת מיוחדת לעתיד.